Bezpečnostné dvere BCD2/3 - zvýšená bezpečnosť

1008 €

S montážou od 1207€

s DPH


Upozornenie: Eshop je pozastavený, pre objednávku navštívte predajne alebo nás kontaktujte.

Výroba na mieru - dodanie 3-7 týždňov


V cene: 8 istiace body, krídlo, zvýšená bezpečnosť, zárubňa na zalievanie betónom (o hrúb.múru 110-150),  prah drevený, priezorník, tesnenie, kľučka/guľa, cylindrická vložka 3. bezpečnostnej triedy odolná bumping metóde, vložka má zvýšenú ochranu proti odomknutiu za pomoci šperhákov.

Dvere sa vyznačujú rozmerovou stálosťou - vďaka kvalitnému oceľovému rámu.

V cene montáže: Montáž/demontáž zárubne, zalievanie zárubne betónom, zváranie, nastavenie, upratanie, doprava, odvoz odpadu do kontajnera zákazníka

Doplatky k montáži-demontáži:

Pôvodná zárubňa je zaliata betónom alebo osadená v tehlovej priečke: + 45€

Ukončovacie stavebné práce-omietky : +30€

Odvoz odpadu na skládku odpadu: +20€ ( do kontajnera objednávateľa zdarma)

Viac info: v časti popis

Popis dverí

Celokovové dvere s povrchom CPL- laminát (rôzne odtiene).Základná konštrukcia tvorí oceľový rám s dvoma platňami ,vystuženými  oceľovými profilmi(viď ilustračná foto-galéria a príklad konštrukcie v závislosti od zabezpečenia) Vnútro je vyplnené izolačným materiálom s protihlukovými tepelno-izolačnými a protipožiarnými vlastnosťami. RW 38 decibelov. So zvyšovaním bezpečnosti sa zvyšuje aj počet istiacich bodov a pevnosť konštrukcie a naopak so znižovaním bezpečnosti sa znižuje počet istiacich bodov a pevnosť konštrukcie, ktorá je jednoduchšia a tenšia. Z týchto dôvodov rozlišujeme rôzne stupne bezpečnosti od základnej, zvýšenej bezpečnosti až po 2, 3, 4 bezpečnostnú triedu.

PLUSY A MÍNUSY VÝROBKU:

Plusy: Skutočne bezpečnostné dvere vyrobené na Slovensku so zárukou. Svojimi parametrami – hustotou oceľového rámu, výstuže prekoná nie jedného značkového výrobcu.(viď foto galéria) Dvere stabilné, pevné a hlavne odolné. Dvere pre náročných. Zárubňa sa zalieva betónom-nie pur penou ! Výhoda je možnosť výroby v dvoch rôznych odtieňoch povrchu-príklad: z vonku buk a z vnútra dub !

Mínusy: Vyššia cena . Dlhá čakacia doba na výrobu. Drevený prah buk s bezfarebným lakom pri svetlých dverách vo väčšine prípadov neladí s farbou dverí a neviem čo je menšie zlo ako tento bukový prah alebo prah nerez. Opak je pri tmavých dverách prah má podobný odtieň ako dvere, je to zladené. Oceľová zárubňa nie je vo farbe dverí, je hnedá alebo len podobná odtieňu dverí.

Certifikáty


Referencie + galéria


Keď som videla to zváranie, betónovanie a kvalitné dvere, nebojím sa už ničoho.

Svetlana - GL

Nevidím chybu, je to super.

Vilo S. Ľubovňa

Neuveriteľne ťažké dvere, cítim sa bezpečne.

Stano - SNV

Som presvedčená, že som kúpila výborne.

Beáta LE

Nie je čo dodať. Bezpečnostné sú bezpečnostné.

Martin - PO

Máte otázku ?

Zaujíma Vás niečo ? Váhate s objednávkou, pretože nemáte potrebné informácie ? Sme tu pre Vás, kontaktujte nás ! Budeme radi, ak sa budete pýtať.

Položiť otázku predavačom

Obchodné meno

Sme silní a excelujeme v danej oblasti už od roku 1997. Navyše spolupracujeme s najväčšími firmami v EU.

Sieť predajní

Nie sme garážový E-shop ani podomoví predajcovia. Firma má štyri kamenné prevádzky a veľkosklady o rozlohe 500m2. To nás odlišuje od ostatných.

Spokojní zákazníci

Vyše 10 000 zrealizovaných projektov po celom Slovensku a zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú.