Detaily - fotogaléria


Položiť otázku k produktu

Oceľové vchodové dvere MaxSecurity Základ BT-S Y08

299 €

s DPH

V čom sme iní: Vniknutie – orezaním dverí-STOP ! Akumulátorová píla z marketu v súčasnej dobe moderný novodobý rýchly nástroj vniknutia do bytu za 3-5 minút a to orezaním dverí okolo zárubne cez montážnu penu a oceľové skrutky napr. v období Vašej dovolenky. Nepomôže Vám ani najbezpečnejšia vložka-kľúče, ani 20 bodový uzamykací mechanizmus. MaxSecurity tomu vie zabrániť resp. maximálne predlžiť čas vniknutia! Ako jediný v SK a CZ vyrábame oceľovú zárubňu z vonkajšej strany širšiu o 2 až 5cm po celom obvode. Čím sa efektne prekryje ochráni medzera medzi zárubňou a priečkou, ktorá je vyplnená len montážnou penou a omietkou. 


Upozornenie: Vyberáte si len vzor- typ. Následne Vás budeme kontaktovať ohľadom technických detailov, prípadnej montáže a dokončením záväznej objednávky.

Dvere ihneď k odberu - dodanie 3-4 dni, termín montáže dohodou.


V cene: 9 istiace body v 3 smeroch, 7cm krídlo, zárubňa, prah vo farbe dverí, priezorník, madlo/kľučka, základná cylindrická vložka s 5 kľúčmi, dvojité tesnenie, light zámok - uzamykanie z vnútra bez použitia kľúča, oteplené, 6ks kotviace hmoždinky-skrutky

AKCIA MESIACA: Povrchové prevedenie vzor dreva v  matnom prevedení bez doplatkov. Pôvodnú kľučku /kľučku zhotovenú z krehkej zliatiny Vám vymeníme za nerezové madlo/klučku ! Dvere Vám vyrobíme z pozinkovanej ocele (štandard je čierna oceľ)  Zvonček ZDARMA.  

V cene montáže: Demontáž pôvodnej zárubne šróbovateľnej, montáž na Pur penu, nastavenie,  ukončovacie stavebné práce: hrubé a tenké vysprávky, upratanie, predvedenie-zaškolenie výrobku.

POPIS: Hrúbka ocele-krídlo:0,7mm , Hrúbka oceľe - zárubňa: 1,4 mm, Hrúbka krídla: 70mm, Výplň-voštinová doska.

Rozmer:  Typ 1: zmenšený model  2000/880x105- bez zväčšovania otvoru                                                                                                                                     

Použitie: v interiéri (paneláky a pod.)    Montáž na pur penu. 

Doplatky:  bezpečnostná  vložka 3 bezp. triedy + 24€

PLUSY A MÍNUSY VÝROBKU:

Plusy: Ekonomické riešenie zabezpečenia domácnosti pre nenáročných. Netradičné  vzory- moderné prevedenie dizajnu. Uzamykacie závory o priemere 17mm patria k najhrubším vyrobeným závoram na Slovensku v cenovej kategórií do 500€ V štandarde firma vymení krehkú kľučku za madlo. 

Zákazník kupuje spoľahlivý v danej cenovej kategórií certifikovaný výrobok s jasným označením výrobku a výrobcu ! Certifikáty a vykonané skúšky dávame zákazníkom k nahliadnutiu (viď nižšie) . 

Montáž zmenšeného modelu dverí v 90% prípadoch nie je za potreby zväčšovať pôvodný otvor (na klasické 80-ky dvere), resp. je potrebné vykonať len minimálne úpravy. (od 0,3-2cm) Výhoda je rýchlejšia a menej náročná montáž.

Mínusy: Jeden odtieň. Sériová výroba - výrobok nie je vyrábaný na mieru a s nie dostatočnou izoláciou, ideálne na vyššie poschodia paneláku. Prah je len vo farbe dverí. Doplatky od 10-50€ za vyššie parametre, doplnky k základnej cene ako sú zosilnená guľa a cylindrická vložka.  Povrch je v prevedení : práškové lakovanie. Výroba je vykonaná v staršej technológií- obmedzené možnosti a vlastnosti dverí pri výrobe napr. povrchovej úprave a jej nedostatky                                                                              

Certifikáty


*Kliknite pre zväčšenie

Technické výkresy


TYP 1 Rozmer: 2050x960x100

TYP 2 Rozmer: zmenšený model: 1970x900x105

Referencie + galéria


S mojím dôchodkom si viac nedovolím a určite je to lepšie ako doposiaľ ! Veľmi spokojná.

p. Andrea

Presne to som hľadala: certifikované a moderné dvere.

Táňa SNV

Spojenie super dizajnu + super ceny+ profi montážnici=veľmi spokojný

Igor BA

chcel som moderné a niečo iné- mám to som veľmi spokojný

Matúš PP

Milujem drevo, klasiku- tieto dvere to spĺňajú. Uzamykanie super.

Lukáš KK

Máte otázku ?

Zaujíma Vás niečo ? Váhate s objednávkou, pretože nemáte potrebné informácie ? Sme tu pre Vás, kontaktujte nás ! Budeme radi, ak sa budete informvať.

Položiť otázku predavačom

Obchodné meno

Sme silní a excelujeme v danej oblasti už od roku 1997. Navyše spolupracujeme s najväčšími firmami v EU.

Sieť predajní

Nie sme garážový E-shop ani podomoví predajcovia. Firma má štyri kamenné prevádzky a veľkosklady o rozlohe 500m2. To nás odlišuje od ostatných.

Spokojní zákazníci

Vyše 10 000 zrealizovaných projektov po celom Slovensku a zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú.