Porovnanie hrúbky závory 17mm a 12mm.

Detaily - fotogaléria


Položiť otázku k produktu

Oceľové vchodové dvere MaxSecurity BT-401B

299 €

s DPH

V čom sme iní: Vniknutie – orezaním dverí-STOP ! Akumulátorová píla z marketu v súčasnej dobe moderný novodobý rýchly nástroj vniknutia do bytu za 3-5 minút a to orezaním dverí okolo zárubne cez montážnu penu a oceľové skrutky napr. v období Vašej dovolenky. Nepomôže Vám ani najbezpečnejšia vložka-kľúče, ani 20 bodový uzamykací mechanizmus. MaxSecurity tomu vie zabrániť resp. maximálne predlžiť čas vniknutia! Ako jediný v SK a CZ vyrábame oceľovú zárubňu z vonkajšej strany širšiu o 2 až 5cm po celom obvode. Čím sa efektne prekryje ochráni medzera medzi zárubňou a priečkou, ktorá je vyplnená len montážnou penou a omietkou. 


Upozornenie: Vyberáte si len vzor- typ. Následne Vás budeme kontaktovať ohľadom technických detailov, prípadnej montáže a dokončením záväznej objednávky.

Dvere ihneď k odberu - dodanie 3-4 dni, termín montáže dohodou.


V cene: 9 istiace body v 3 smeroch, krídlo o hrúbke 7cm, zosilnená zárubňa, prah vo farbe dverí, priezorník, madlo/kľučka, základná zámková vložka s 5 kľúčmi, dvojité tesnenie, light zámok - uzamykanie z vnútra bez použitia kľúča, výborné tepelno-izolačné a protipožiarne vlastnosti. (95% výplne dverí tvorí minerálna vlna rockwool), 6 ks montážne oceľové hmoždinky-skrutka 

Dvere MaxSecurity označené s jasne uvedeným výrobcom a parametrami od originál slovenského výrobcu   Výrobok bol preskúšaný - testovaný náročnými slovenskými akreditovanými skúšobňami Lignotesting Bratislava viď skúšky , certifikát vyhlásenie o parametroch...(uvedené nižšie).

AKCIA MESIACAVyššia kvalita a doplnky v základnej cene:   1,  Dvere MaxSecurity Vám vyrobíme z pozinkovanej ocele (štandardná výroba je z čiernej ocele- kde vzniká skoré riziko korózie). 2, Povrchové prevedenie vzor dreva v matnom alebo lesklom prevedení Vám vyhotovíme bez doplatkov. 4, Pôvodnú kľučku/kľučku Vám ZDARMA vymeníme za moderné madlo ! 5, Akcia- pôvodný prah vo farbe dverí Vám ZDARMA vymeníme za nerezový !

MENEJ JE NIEKEDY VIAC ! : Zvýšili sme bezpečnosť a životnosť našich dverí a to zmenšením počtu uzamykacích bodov z 16 na 9 ks z dôvodu zníženia poruchovosti a ľahšej manipulácií čo sa týka odomknutia a zamknutia krídla- kľúčom. Uzamykacie závory z guľatiny sme preto vyrobili hrubšie a pevnejšie. Z pôvodného rozmeru o priemere 10-12 mm na súčasných maximálne  odolných závor proti vylomeniu  o priemere až 17 mm  !!  ( viď foto galéria)

V cene montáže: Demontáž pôvodnej zárubne šróbovateľnej, montáž na Pur penu, nastavenie,  ukončovacie stavebné práce: hrubé vysprávky, upratanie, predvedenie-zaškolenie výrobku. Akcia tenká finálna omietka - stierka  v cene !

Použitie: v interiéri (paneláky a pod.) Montáž je možné vykonať: na pur penu alebo zaliatím betónom za poplatok.

Popis dverí

Popis-technické parametre: Typ: BT-401B

Text

 

PLUSY A MÍNUSY VÝROBKU:

Plusy: Ekonomické riešenie zabezpečenia domácnosti pre nenáročných. Netradičné  vzory- moderné prevedenie dizajnu. Uzamykacie závory o priemere 17mm patria k najhrubším vyrobeným závoram na Slovensku v cenovej kategórií do 500€ V štandarde firma vymení krehkú kľučku za madlo. 

Pod pojmom výborné tepelno-izolačné vlastnosti firma dodáva hrubú 7cm minerálnu vlnu po celej ploche. (Pozor väčšina firiem neuvádza hrúbku izolácie, aký materiál používa na oteplenie a na koľko % je výplň-izolácia vo dverách, len jednoducho používa zavádzajúce slovíčko výborne oteplené a pritom ako izoláciu použili kartón)

Zákazník kupuje spoľahlivý v danej cenovej kategórií certifikovaný výrobok s jasným označením výrobku a výrobcu ! Certifikáty a vykonané skúšky dávame zákazníkom k nahliadnutiu (viď nižšie) . 

Montáž zmenšeného modelu dverí v 90% prípadoch nie je za potreby zväčšovať pôvodný otvor (na klasické 80-ky dvere), resp. je potrebné vykonať len minimálne úpravy. Výhoda je rýchlejšia a menej náročná montáž.

Mínusy: Jeden odtieň. Sériová výroba - výrobok nie je vyrábaný na mieru. Prah je len vo farbe dverí. Doplatky od 10-50€ za vyššie parametre, doplnky a podobne k základnej cene ako sú zosilnená guľa a cylindrická vložka: vysoko-namáhaná resp. bezpečnostná.  Povrch je v prevedení : práškové lakovanie. Výroba je vykonaná v staršej technológií- obmedzené možnosti a vlastnosti dverí pri výrobe napr. povrchovej úprave a jej nedostatky                                                                              

PRÍKLADY ZAVÁDZANIA ŠMEJDOV NA ZÁKAZNÍKOCH:

- naše dvere sú bezpečnostné 16 až 18 uzamykacích bodov, pancierové , neprekonateľné, certifikované a v super cene...                                          Koľko je na tomto tvrdení pravdy a koľko klamstvá ?

-ponúkame Vám certifikované dvere bezpečnostné v 2 bezpečnostnej triede už od...                                                                                                         Čo je na tomto tvrdení zavádzajúce ?

- naše dvere majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti                                                                                                                                                                 Čo je na tomto tvrdení zavádzajúce ?

Viete ako rozoznať kvalitu ?    pravdivé tvrdenia ?                                                                        

Odpoveď - Vysvetlenie:Je bežné u niektorých predajcov (napr. podomových, alebo garážových e-shopoch) používať zavádzajúce slová, polopravdy až klamstvá.  Odporúčame Vám preto si všímať a porovnávať fakty , parametre , ktoré predajca predloží certifikátom. Renomovaná a slušná firma uvádza fakty na základe skúšok od výrobcu – certifikátom.

Nekorektná firma má kvalitu, zabezpečenie  ,,najlepšie“ , ale nepodložené žiadnými faktami.

Preto konajte následovne:

Na tvrdenie nekorektného predajcu  ,,naše dvere sú 2 bezpečnostnej triedy" žiadajte certifikát opečiatkovaný akreditovanou skúšobňou s jasným označením bezpečnosti napr. II bezp. trieda alebo trieda RC2 na konkrétny výrobok a názov výrobku.(tzn. názov dverí napr. MaxSecurity Premium má II bezp. tr.)  Veľa predajcov manipuluje niekoľko stránkovými certifikátmi, ktoré neznamenajú skoro vôbec nič čo sa týka bezpečnosti, preto hľadajte, kontrolujte predajcu a žiadajte fakty , triedy zabezpečenia. Alebo majú jeden certifikát na jedny dvere a predávajú rôzne PL a Čínske značky pod týmto certifikátom. Rozdiel na výzor - vzhľad medzi takýmito dverami je veľmi malý. Len odborník zistí rozdiel. POZOR! na zavádzanie o bezpečnosti triedy 1 . Na takéto dvere sa nevykonávajú skúšky, certifikácia. V praxi sa berú takéto dvere ako klasické, obyčajné s min. nárokmi na bezpečnosť. 

Na tvrdenie dvere výborne oteplené , žiadajte certifikát na použitú výplň a nakoľko percent je výplň vo dverách.

Postupne takto konajte ,kontrolujte, žiadajte fakty od predajcu na každý dôležitý parameter výrobku !

 

 

Certifikáty


*Kliknite pre zväčšenie

Technické výkresy


Referencie + galéria


chcel som moderné a niečo iné- mám to som veľmi spokojný

Matúš PP

Presne to som hľadala: certifikované a moderné dvere.

Táňa SNV

Spojenie super dizajnu + super ceny+ profi montážnici=veľmi spokojný

Igor BA

S mojím dôchodkom si viac nedovolím a určite je to lepšie ako doposiaľ ! Veľmi spokojná.

p. Andrea

Milujem drevo, klasiku- tieto dvere to spĺňajú. Uzamykanie super.

Lukáš KK

Máte otázku ?

Zaujíma Vás niečo ? Váhate s objednávkou, pretože nemáte potrebné informácie ? Sme tu pre Vás, kontaktujte nás ! Budeme radi, ak sa budete pýtať.

Položiť otázku predavačom

Obchodné meno

Sme silní a excelujeme v danej oblasti už od roku 1997. Navyše spolupracujeme s najväčšími firmami v EU.

Sieť predajní

Nie sme garážový E-shop ani podomoví predajcovia. Firma má štyri kamenné prevádzky a veľkosklady o rozlohe 500m2. To nás odlišuje od ostatných.

Spokojní zákazníci

Vyše 10 000 zrealizovaných projektov po celom Slovensku a zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú.